Jste připraveni?
Vyzvěte přátele, kolegy nebo rodinu na pořádné dobrodružství!  

dej dohromady tým

přemýšlej & řeš

 uteč

 

ÚNIKOVÉ HRY

Xaverius

O HŘE

Starý malíř F. X. Balko se na smrtelném loži svěřil služebné, že Xaverius (jeho nejznámější obraz - Svatý Xaverius) ukrývá tajemství, cestu k pokladu. Po mnoha marných pokusech rozluštit tajemství obrazu se zdálo, že vše byl jen výplod choré hlavy bigotního mistra. Ale co kdyby to byla pravda? Nebo úplně jinak? Zažijte ponurý kostel na vlastní kůži a zjistěte to!
Tvůj tým má příležitost být v kostele, kde visí obraz, celých 75 minut úplně sám. Co všechno se tam může stát? Atmosféra houstne.
Inspirováno romanetem Svatý Xaverius od Jakuba Arbese, prvního českého autora sci-fi (1840-1914).

Firefly

O HŘE

Konec nekonečnému čekání, nový díl Firefly je tu, s tebou a tvým týmem v hlavní roli! Hvězdné nebe vám už nikdo nevezme..

Vezmi přátele na nezapomenutelné dobrodružství k nám

Proč hrát u nás?

Reálné únikové-quest hry od Riddle Twist jsou jiné než cokoliv, co už jste zažili. Byly navrženy pro dobrodruhy, pro ty, kteří chtějí pořádnou výzvu, pro ty, co se nebojí nepoznaného a hlavně pro radost a zábavu!

Žádné visací zámky

Zapomeňte na nudné odemykání jednoho zámečku za druhým. Používáme sofistikovaná moderní řešení, abychom podnítili vaši představivost a zprostředkovali vám plně interaktivní herní zážitek.

Žádné papírové instrukce

V našich hrách žádné papíry s pokyny nenajdete. Hry jsou jazykově nezávislé, aby mohla promluvit vaše intuice. Čekejte nečekané, nápadité a zábavné úkoly.

Příběh

Interiér, dekorace i úkoly, vše bylo navrženo tak, aby to zapadalo do příběhu hry, vytvořilo tu správnou atmosféru a příběh vás pohltil hned při vstupu do hry.

Vytvoř rezervaci, dej dohromady tým a přijďte si zahrát vzrušující hru v hlavních rolích. Představivost, kreativita, intuice a týmová spolupráce budou třeba k dokončení náročného úkolu, který vás nejen prověří a stmelí dohromady. Možná i odhalí, kým ve skutečnosti jste.

Dárkový poukaz 

Hledáte perfektní dárek?

Darujte nezapomenutelný zážitek v Riddle Twist!

Jak získat dárkový poukaz ?

Osobně

Po předchozí domluvě si dárkový poukaz s obálkou vyzvednete u nás v kanceláři.
Přijímáme pouze platby v hotovosti.

Poštou

Dárkový poukaz zašleme doporučeně na vámi uvedenou adresu po připsání platby na náš účet.
Zasíláme pouze na adresy v ČR. 

Emailem

Dárkový poukaz zašleme na vámi uvedený email po připsání platby na náš účet.

  • Každý poukaz obsahuje unikátní kód, který má platnost půl roku od zakoupení. Do té doby je třeba pouze provést rezervaci, ta může být až na další dva měsíce dopředu. Technicky jsou tedy poukazy platné až 8 měsíců.

 

  • Myslíme i na vaše kamarády ze zahraničí. Poukazy můžete objednat nejen v české, ale i v anglické a německé verzi.

  • Cena dárkového poukazu je u všech způsobů doručení stejná, 1500 Kč. Objednávejte pomocí kontaktního formuláře. Nezapomeňte uvést počet poukazů, jakým způsobem si je přejete získat a v jaké jazykové mutaci. V případě platby převodem vám zašleme platební údaje. Dárkové poukazy nejsou směnitelné za peníze.

 

Teambuilding

Úspěch v naší hře, stejně jako úspěchy firmy, přímo závisí na schopném, dobře sehraném týmu. Chytrá společnost dobře ví, že zaměstnanci jsou jejím nejdůležitějším aktivem. Individuální hodnocení zaměstnanců nicméně vytváří konkurenční prostředí, které rozvoji týmové spolupráce rozhodně nenahrává. Firma tak často ztrácí cenné nápady, které nebyly rozvinuty a zaměstnanci sami jsou většinou motivováni jen výší své odměny, aniž by brali větší zřetel na společný cíl. Ano, i tak může firma fungovat. Nicméně firma, která nebere týmovou spolupráci a otevřenou komunikaci na lehkou váhu na tom bude vždycky lépe.

Hráči musí spolupracovat, efektivně komunikovat, sdílet nápady a důvěřovat si, aby dosáhli společného cíle – splnit zadaný úkol a dostat se ven. Kromě toho budou k úspěchu potřebovat ještě logické myšlení, smysl pro detail a kreativitu. Potom, co budete společně „pod zámkem“, poznáte, jací vaši kolegové doopravdy jsou a jak moc jsou pro vás důležití. O tým tady jde především.  

A o zábavu.

Chcete:


•    Postavit váš tým před opravdovou výzvu?
•    Se výborně pobavit s kolegy?
•    Oslavit vaše firemní výsledky?
•    Stmelit kolektiv?
•    Se lépe navzájem poznat?

 

Potom nás neváhejte kontaktovat! Najdeme pro vás optimální řešení.

 

Napište nám

Wenzigova 1857/11, 120 00 Praha 2

Sledujte nás

  • tripadvisor
  • facebook

Jak se k nám dostanete

  • metrem

C na stanici I.P.Pavlova

  • tramvají

4, 10, 16 a 22 na zastávku I.P.Pavlova

6, 11, 23 na zastávku Bruselská

  • Pěšky

7-minut ze zastávky I.P.Pavlova

5-minut ze zastávky Bruselská

 

Naši partneři

escapegames.cz, Riddle Twist Prague real escape game
Riddle Twist at ESCAPE GAME CARD
Active Pass
Escape Room Prague best game ÚNIKOVOU HRU V PRAZE

Copyright by RiddleTwist 2020

+420 735 615 655